tillage_pol1.jpgtillage_pol2.jpg

PRZEDSZKOLE NA HOŁOWIESKU

SZCZĘŚĆ  BOŻE wszystkim odwiedzającym stronę Parafii Opatrzności Bożej w Bielsku Podlaskim. Niech Pan Wam błogosławi, niech Pan rozpromieni oblicze Swe nad Tobą.

ks. Proboszcz.

Ogłoszenia 33 N Zw. 17 listopad 2013r.

  1. Zgodnie z zarządzeniem Ks. Biskupa Antoniego dzisiejsza niedziela 2013 r. jest dniem modlitwy i duchowej jedności z cierpiącymi mieszkańcami Filipin po przejściu niszczącego huraganu. Konkretne wsparcie  wyrazimy poprzez zbiórkę przed kościołem ofiar do puszek .
  2. Dnia 17. XI o godz. 13.30 wspólne zdjęcie Bielszczan przy Ratuszu.
  3.  Dzisiaj po Mszy św. o godz. 9.00 spotkanie młodzieży do bierzmowania
  4. W poniedziałek o godz. 19.00 spotkanie nauczycieli   w siedzibie warsztatów terapii zajęciowej w Bielsku Podl. Zaproszeni są wszyscy nauczyciele.
  5. W piątek 22 listopada wspomnienie św. Cecylii, Dziewicy i Męczennicy. Jest ona Patronką Chórów Kościelnych. Pamiętajmy w naszych modlitwach o  chórze powstającym w naszej Parafii  na czele. W przyszłą niedzielę o godz. 12.00 Msza św. w intencji prowadzących  Chór: i całej grupy chórzystów, którzy pierwszy raz podczas tej Mszy św. będą śpiewać.  
  6. Przyszła niedziela to ostatnia niedziela roku liturgicznego i Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata oraz  zakończenie w kościele ROKU WIARY. Uroczyste zakończenie Roku Wiary w naszej Parafii będzie na Mszy św. o godz.9.00, podczas której wyznamy wiarę z odnowieniem przyrzeczeń chrzcielnych i zapalonymi od Paschału świecami. Dlatego prosimy o przyniesienie ze sobą świec na tę mszę św. Po Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i poświęcenie Najświętszemu Sercu Pana Jezusa
  7. W niedzielę 1 grudnia w parafii Karmel rozpoczyna się o godz. 15.00 w salkach parafialnych kurs przedmałżeński, który będzie trwał przez cztery niedziele.
  8. Nasza Parafia wespół z Parafią Miłosierdzia Bożego organizujemy Orszak Trzech Króli. Osoby zainteresowane czynnym udziałem w tym orszaku są zaproszone na spotkanie organizacyjne jutro na godz.15.30 do Dworku Smulskich.
  9. Składam serdeczne podziękowanie za pomoc w zorganizowaniu Balu Wszystkich Świętych
  10. Z naszej Wspólnoty Parafialnej w tym tygodniu odszedł. P. Jan Jaroszewicz. Polecamy Go Bożemu Miłosierdziu.