tillage_pol1.jpgtillage_pol2.jpg

PRZEDSZKOLE NA HOŁOWIESKU

SZCZĘŚĆ  BOŻE wszystkim odwiedzającym stronę Parafii Opatrzności Bożej w Bielsku Podlaskim. Niech Pan Wam błogosławi, niech Pan rozpromieni oblicze Swe nad Tobą.

ks. Proboszcz.

Ogłoszenia 32 N Zw. 10 listopad 2013r.

  1. Dzisiaj na Mszy św. będziemy gościli relikwie Bł. Jana Pawła II Po Mszy św. specjalne błogosławieństwo relikwiami i przejdziemy do Szkoły nr. 4 na wspólny BAL WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH. Zapraszamy też wszystkie dzieci i Rodziców. Będzie zabawa, przedstawienia i poczęstunek.
  2.  W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 9.oo wystawienie i uczczenie relikwii bł. Jana Pawła II.
  3. W sobotę 16 listopada Święto NMP Ostrobramskiej, Matki Miłosierdzia.
  4. W niedzielę 1 grudnia w parafii M.B. z Góry Karmel rozpoczyna się o godz. 15.00 w salkach parafialnych kurs przedmałżeński, który będzie trwał przez cztery niedziele.
  5. Dziś gościmy kleryka WSD GRZEGORZ ZASŁONKA z par. Kamionna. Dziękujemy  za wygłoszenie Słowa Bożego i wspólną modlitwę.
  6. Dzisiaj przeżywamy także Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Przed Kościołem są zbierane ofiary do puszek na ten cel.
  7. Jutro Dzień Niepodległości Ojczyzny, która odzyskała wolność po 123 latach niewoli. Msze Św. o godzinie 9.00, 18.00. O godz. 17.00 w Bielskim Domu Kultury odbędzie się Koncert Wielkiego Chóru Patriotycznego."
  8. Zachęcamy do wywieszenia flag narodowych jako zewnętrznego znaku dobrze pojętego patriotyzmu.
  9. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 9.00 spotkanie młodzieży do bierzmowania. Obecność obowiązkowa z racji bliskiego już terminu przyjęcia tego sakramentu.
  10. Na zakończenie Roku Wiary pragniemy udać się z Pielgrzymką do Sokółki, miejsca cudu Eucharystycznego- w sobotę 23.XI. Koszt 30 zł.