tillage_pol1.jpgtillage_pol2.jpg

PRZEDSZKOLE NA HOŁOWIESKU

SZCZĘŚĆ  BOŻE wszystkim odwiedzającym stronę Parafii Opatrzności Bożej w Bielsku Podlaskim. Niech Pan Wam błogosławi, niech Pan rozpromieni oblicze Swe nad Tobą.

ks. Proboszcz.

Opatrzność z Rodziną; Mama Tata i Ja

 1.   
 2. https://www.facebook.com/OjcowiznaZB/?fref=ts
 3.  
 4. Dzisiaj taca na prace remontowe w Parafii
 5. W Przyszłą niedzielę obchodzimy niedzielę Zesłania Ducha Świętego.
 6. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 12.oo wyjazd rowerami na piknik rodzinny do leśniczówki w Hołodach. kiełbaski przy ognisku i nabożeństwo majowe,
 7. Spotkania dzieci codziennie o godz. 18.00. W przyszłą niedzielę I Komunia św. o godz. 10.30. W piątek o godz. 16.oo spowiedź dzieci, rodziców i wszystkich gości. W sobotę o godz. 16.00 odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych. Dzieci przychodzą z Rodzicami, chrzestnymi oraz przynoszą świece.
 8. 22 maja będziemy gościli na Mszach św. ks. dr. Dariusza Wojteckiego Profesora Archidiecezjalnego Wyższego Seminarium Duchownego w Białymstoku. Sprawuje też funkcję asystenta kościelnego Katolickiego Stowarzyszenia "Civitas Christiana" wraz z przewodniczącym Kat. Stow. "Civitas Christiana" Oddziału Okręgowego w Białymstoku - Romualda Gumienniaka
 9. Osoby chętne na wyjazd na wakacje z Caritas proszone są o zgłoszenie sie po kartę. Wakacje w miesiącu lipcu. Mamy 7 miejsc.
 10. W piątek o godz. 18.oo Procesja Fatimska w Parafii Karmel.
 11. W przyszłą niedzielę taca zebrana podczas każdej Mszy Świętej, będzie przeznaczona na organizację Światowych Dni Młodzieży w Krakowie.
 12. Planowana jest Pielgrzymka do Wilna, do M. B. Ostrobramskiej. Zgłoszenia i zapisy w Parafii.