tillage_pol1.jpgtillage_pol2.jpg

PRZEDSZKOLE NA HOŁOWIESKU

SZCZĘŚĆ  BOŻE wszystkim odwiedzającym stronę Parafii Opatrzności Bożej w Bielsku Podlaskim. Niech Pan Wam błogosławi, niech Pan rozpromieni oblicze Swe nad Tobą.

ks. Proboszcz.

Parafialna Pielgrzymka do Wilna

 Zdjęcia w GALERII

Osoby pragnące zamówić zestaw zdjęć z Pielgrzymki do MB Ostrobramskiej - prosimy o zgłoszenie się w niedzielę do zakrystii.

OGŁOSZENIA  -   Siedemnasta Niedziela zwykła. 

 

 

 1.  Grupa Wiernych z naszej Parafii wraz z Ks. Proboszczem wczoraj i dzisiaj pielgrzymuje do Wilna, do MB                  Ostrobramskiej. Łączą się z nami w modlitwie, polecając opiece Bożej sprawy każdego z Was, Waszych Rodzin i          całej naszej Wspólnoty Parafialnej. Witamy serdecznie ks. dr Zdzisława Jancewicza i wyrażamy podziękowanie za        posługę kapłańską. 

2. We wtorek wyrusza  z Bielska nasza Drohiczyńska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Msza św. w Bazylice o godz.    7.oo. Ks. Proboszcz również parafialną intencję tam będzie sprawował we wspólnej Eucharystii wraz z Pasterzem    Diecezji. Zachęcamy też do duchowego pielgrzymowania na które zapisujemy w zakrystii i zgłaszamy intencję  naszego pielgrzymowania, którą z ofiarą zaniosą piesi pielgrzymi na Jasną Górę. Przez cały czas pielgrzymki będziemy  się gromadzili w kościele na Mszy św. i tajemnicą różańca będziemy się łączyć na Pielgrzymim szlaku. 

3.       W środę o godz. 18.oo Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Prosimy o pisanie podziękowań i próśb.

4.       W tym tygodniu I czwartek m-ca.  Msza św. z intencją o powołania o godz. 7.oo

5.       W I wszy piątek wystawienie Najśw. Sakr. o godz. 15.oo i Adoracja do Mszy św. wieczornej.

6.       I - wsza sobota. Msza św. z nabożeństwem ku czci Niepokalanego Serca Najśw. MP o godz. 18.oo.

7.       W Niedzielę po Mszy św. o godz. 9.00 wystawienie Najśw. Sakr. i adoracja, oraz zmiana Tajemnic różańcowych.  

8.       Potrzebny jest majster do montażu aparatury w łazienkach, montaż baterii, zlewów i szafek. Osoba chętna i sposobna do tego rodzaju prac, proszona jest o zgłoszenie się do Zakrystii.