tillage_pol1.jpgtillage_pol2.jpg

PRZEDSZKOLE NA HOŁOWIESKU

przy Parafii Opatrzności Bożej w Bielsku Podlaskim. W ramach realizacji z Urzędem Marszałkowskim w Białymstoku projektu: "Bo jakie początki - takie będzie wszystko. Przedszkole na Hołowiesku"/WND-RPPD.03.01.01-20-0074/15/ od 1 lipca 2017r. Parafia otwiera nowe PRZEDSZKOLE dla dzieci w wieku 3-4 lat. Z A P R A S Z A M Y !  Projekt dofinansowany przez Urząd Marszałkowski, przy wkładzie własnym Parafii. Dziękujemy wszystkim za wsparcie prac w przygotowanie pomieszczeń i naszej troski o rodzinę i wychowanie dzieci. Polecamy to dzieło i Dobrodziejów Opatrzności Bożej!

PATRZ ODNOŚNIK NA GÓRZE W ZAKŁADCE.

ZAPROSZENIE NA WARSZTATY OZDÓB WIELKANOCNYCH

       

Stowarzyszenie „Ojcowizna Ziemi Bielskiej” organizuje warsztaty rękodzieła ozdób wielkanocnych. Warsztaty skierowane są do osób dorosłych, młodych małżeństw. Jak podkreślają organizatorzy „wiek jest nieograniczony”

 Stowarzyszenie „Ojcowizna Ziemi Bielskiej” organizuje warsztaty rękodzieła ozdób wielkanocnych. Warsztaty skierowane są do osób dorosłych, młodych małżeństw. Jak podkreślają organizatorzy  „wiek jest nieograniczony”

Ks. Zbigniew Karolak proboszcz parafii Najświętszej Opatrzności Bożej współorganizator warsztatów mówi „Ludzie mają w sobie wielki potencjał, również artystyczny. Warsztaty pozwalają odkrywać talenty”. Podczas warsztatów omawiane i ćwiczone są techniki wyrobu ozdób wielkanocnych, nie tylko pisanek ale całych kompozycji. Istnieje naprawdę wiele ozdób, technik wyrobu oraz materiałów z których można tworzyć. Wszystkie materiały oraz pomoc szkoleniową zapewnia stowarzyszenie „Ojcowizna Ziemi Bielskiej”

Warsztaty odbywają się w Dworku Smulskich w Poniedziałki, Środy oraz Piątki od godziny 15.00, przy ul. Hołowieskiej 7. Uczestnicy mogą zgłaszać się telefonicznie: 502 724 905 oraz mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

http://ibielsk.pl/