tillage_pol1.jpgtillage_pol2.jpg

PRZEDSZKOLE NA HOŁOWIESKU

przy Parafii Opatrzności Bożej w Bielsku Podlaskim. W ramach realizacji z Urzędem Marszałkowskim w Białymstoku projektu: "Bo jakie początki - takie będzie wszystko. Przedszkole na Hołowiesku"/WND-RPPD.03.01.01-20-0074/15/ od 1 lipca 2017r. Parafia otwiera nowe PRZEDSZKOLE dla dzieci w wieku 3-4 lat. Z A P R A S Z A M Y !  Projekt dofinansowany przez Urząd Marszałkowski, przy wkładzie własnym Parafii. Dziękujemy wszystkim za wsparcie prac w przygotowanie pomieszczeń i naszej troski o rodzinę i wychowanie dzieci. Polecamy to dzieło i Dobrodziejów Opatrzności Bożej!

PATRZ ODNOŚNIK NA GÓRZE W ZAKŁADCE.

DOŻYNKI - ogłoszenia 7 IX 2014

1. Dzisiaj, wdzięczni Panu Bogu za tegoroczne plony, o godz. 12.00 nasze parafialne dożynki. Mszę św. będzie sprawował delegat ks. Biskupa. Po Mszy św. występy na scenie przed Dworkiem Smulskich.

2. Jutro Uroczystość Narodzenia NMP. Msze św. o godz. 9.00 i 18.00.

3. Zmiana tajemnic różańcowych w przyszłą niedzielę; dorosłych – 9.00, dzieci – 12.00

4. W piątek Diecezjalny Dzień Młodzieży w Serpelicach. Zapisy u katechetów uczących w szkołach ponadpodstawowych.

5. Uwaga rodzice. Dzieci w Szkole Podst. nr 2 otrzymają na katechezie książeczki, w których będą wklejać obrazki za uczestnictwo we Mszy św. niedzielnej i pierwszopiątkowej oraz spowiedź pierwszopiątkową. Dzieci z naszej parafii uczące się w innych szkołach otrzymają te książeczki w przyszła niedzielę.

6. Prowadzimy zapisy do Zespołu i Kapeli. Zgłoszenia w zakrystii.

7. Na świątyni w Orli wykonaliśmy pokrycie blachą całego dachu, oraz dobudowaliśmy blisko 15 m. wieżę. W sobotę o godz. 11.oo ks. Biskup dokona poświęcenia tych prac i krzyża na wieżę. Serdecznie wszystkich zapraszają mieszkańcy Orli