tillage_pol1.jpgtillage_pol2.jpg

PRZEDSZKOLE NA HOŁOWIESKU

SZCZĘŚĆ  BOŻE wszystkim odwiedzającym stronę Parafii Opatrzności Bożej w Bielsku Podlaskim. Niech Pan Wam błogosławi, niech Pan rozpromieni oblicze Swe nad Tobą.

ks. Proboszcz.

Ogłoszenia 31 N Zw. 3 listopad2013r.

  1. Jeżeli jeszcze ktoś nie oddał wypominek, prosimy to dzisiaj uczynić. Od dzisiaj, przez całą oktawę gromadzimy się o godz. 16.00 na cmentarzu przy ul. Wojska Polskiego i modlimy się w intencji zmarłych spoczywających na innych cmentarzach. Serdecznie zapraszamy dzisiaj dzieci- one będą przewodniczyły modlitwie.  
  2. W przyszłą niedzielę o godz. 12.oo jak zapowiadaliśmy, organizujemy dzieciom szkolnym BAL WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH. Prosimy o liczną obecność i zachęcamy rodziców do zorganizowania ubioru  świętych do przebrania dzieci. Na Mszy św. będziemy gościli relikwie bł. JANA PAWŁA II. Po Mszy św. specjalne błogosławieństwo relikwiami i przejdziemy do Szkoły nr. 4 na wspólny bal do godz. 16.oo.  Osoby chętne prosimy o upieczenie ciasta dla dzieci, a Ojców o torebkę cukierków. Pod chórem wystawiony jest kosz na ten cel. 
  3. W przyszłą niedzielę będziemy gościli Alumna WSD z Drohiczyna, dzień wsparcia modlitwą i ofiarami naszej Uczelni.
  4. Następna niedziela to też dzień solidarności z Kościołem Prześladowanym. Jest wiele takich miejsc na świecie. Dla wsparcia prześladowanego Kościoła będzie na ten cel w przyszłą niedzielę zbiórka do puszek.
  5. Osoby zapisane na  Pielgrzymkę do Ziemi Świętej w marcu przyszłego roku prosimy o zgłoszenie się do zakrystii. Jeśli byłyby jeszcze osoby chętne do dołączenia się, jest jedno wolne miejsce, można się zgłosić.