tillage_pol1.jpgtillage_pol2.jpg

PRZEDSZKOLE NA HOŁOWIESKU

SZCZĘŚĆ  BOŻE wszystkim odwiedzającym stronę Parafii Opatrzności Bożej w Bielsku Podlaskim. Niech Pan Wam błogosławi, niech Pan rozpromieni oblicze Swe nad Tobą.

ks. Proboszcz.

Ogłoszenia 30 N Zw. 27 październik 2013r.

      Zdjęcia z przedstawienia w galerii, a film na kanale filmowym

 

 1. 1 listopadaUROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH. Msze św. godz. 9.oo; 12.oo i 18.oo
 2. 2  listopada – DZIEŃ ZADUSZNY. Msze św. godz. 9.oo; 12.oo i 18.oo. Przed Mszą św. - czytanie wypominek.
 3. W piątek - nie ma postu, odwiedziny chorych ok. godz. 10.00. Zachęcamy, aby już w tym tygodniu przed  różańcem korzystać ze spowiedzi.
 4. Dzisiaj na Mszy św. o godz. 9.oo – spotkanie młodzieży do bierzmowania
 5. Na Mszy św. o godz. 12.oo – spotkanie Rodziców i dzieci do I Komunii św.
 6.  „ZAGUBIONY RÓŻANIEC” – spektakl teatralny zostanie wystawiony w Kościele po Mszy św. o godz. 9.oo i 12.oo, O godz. 17.oo - Kościół Parafii pw. Miłosierdzia Bożego
 7. Zbliża się listopad, w którym pamiętamy o naszych zmarłych w modlitwach. Kartki wypominkowe są wyłożone na ławkach. Wypominki niech będą  wyrazem naszej pamięci i wdzięczności zmarłym rodzicom i krewnym oraz kapłanom. W intencji zmarłych polecanych w wypominkach będą sprawowane Msz św. w Dniu Zadusznym. Wypominki roczne – Msze św. będą sprawowane przez cały rok w każdą niedzielę m-ca.
 8. Kartki wypominkowe przynosimy do parafii, Natomiast przez całą oktawę gromadzimy się o godz. 16.00 na cmentarzu przy ul. Wojska Polskiego i modlimy się w intencji zmarłych spoczywających na innych cmentarzach.
 9. W poniedziałek liturgiczne wspomnienie św. Judy Tadeusza.
 10. Dzisiaj  obchodzimy Uroczystość Rocznicy Poświęcenia Naszego Kościoła – dzień wdzięczności za nasz kościół i modlitewnej pamięci o tych, którzy ją budowali.  Msza św. za dobrodziejów naszej świątyni.
 11. Zbliża się zima, dlatego taca dzisiaj przeznaczona na zakup oleju do ogrzewania naszej świątyni.
 12. Caritas  Parafialna po chórem już tradycyjnie rozprowadza znicze nagrobne w cenie 5 zł.  Zachęcamy do ich nabywania.
 13. Poświęcenie pomników- indywidualne umawianie się.

Obecność na Mszy św. dnia 20 października

OBECNOŚĆ

KOMUNIA ŚW.

Kobiety

Mężczyźni

Kobiety

Mężczyźni

244

160

122

54

404

176