tillage_pol1.jpgtillage_pol2.jpg

PRZEDSZKOLE NA HOŁOWIESKU

przy Parafii Opatrzności Bożej w Bielsku Podlaskim. W ramach realizacji z Urzędem Marszałkowskim w Białymstoku projektu: "Bo jakie początki - takie będzie wszystko. Przedszkole na Hołowiesku"/WND-RPPD.03.01.01-20-0074/15/ od 1 lipca 2017r. Parafia otwiera nowe PRZEDSZKOLE dla dzieci w wieku 3-4 lat. Z A P R A S Z A M Y !  Projekt dofinansowany przez Urząd Marszałkowski, przy wkładzie własnym Parafii. Dziękujemy wszystkim za wsparcie prac w przygotowanie pomieszczeń i naszej troski o rodzinę i wychowanie dzieci. Polecamy to dzieło i Dobrodziejów Opatrzności Bożej!

PATRZ ODNOŚNIK NA GÓRZE W ZAKŁADCE.

Ogłoszenia 15 września 2013r.

  1. Dzisiaj na godz. 12.00  w Parafii Miłosierdzia Bożego Uroczystość religijno-patriotyczna związaną z poświęceniem pomnika Katyń – Smoleńsk. O godzinie 11.00 koncert w wykonaniu Jana Pietrzaka i Piotra Wróblewskiego.  Uroczystości będą transmitowane przez Telewizję Trwam.
  2. Dzisiaj rozpoczęliśmy w kościele Tydzień Wychowania. Módlmy się o dobrych rodziców i wychowawców.
  3. Z racji pilnej potrzeby, decyzją ks. Biskupa Ks. Grzegorz został przeniesiony do Ciechanowca. Składając Bóg zapłać za krótki pobyt, życzymy Mu wiele łask i satysfakcji w kapłańskiej posłudze w Kościele.
  4. W przyszłą niedzielę,  po Mszy św. o godz. 9.oo spotkanie Rady Parafialnej, a o godz. 12.oo – spotkanie Rodziców dzieci które w tym roku przystąpią do I komunii św. 
  5.  W środę o godz. 18.oo – spotkanie chóru naszej Parafii. Osoby chętne prosimy o zapisy.
  6. W środę 18 września - Święto Świętego Stanisława Kostki - Patrona Dzieci i Młodzieży. Zapraszamy  dzieci i młodzież z parafii na Mszę św.  o godz. 18.00.
  7.  Bierzmowani: zadanie do wykonania dostępne na stronie Parafii.
  8. Zapraszamy chłopców chętnych do służby ministranckiej, a dzieci i młodzież do Zespołu  Parafialnego. Zgłoszenia w zakrystii.
  9. Życzę wszystkim Parafianom i Gościom Bożych łask  w codziennym dawaniu  świadectwa naszej wiary.