tillage_pol1.jpgtillage_pol2.jpg

PRZEDSZKOLE NA HOŁOWIESKU

przy Parafii Opatrzności Bożej w Bielsku Podlaskim. W ramach realizacji z Urzędem Marszałkowskim w Białymstoku projektu: "Bo jakie początki - takie będzie wszystko. Przedszkole na Hołowiesku"/WND-RPPD.03.01.01-20-0074/15/ od 1 lipca 2017r. Parafia otwiera nowe PRZEDSZKOLE dla dzieci w wieku 3-4 lat. Z A P R A S Z A M Y !  Projekt dofinansowany przez Urząd Marszałkowski, przy wkładzie własnym Parafii. Dziękujemy wszystkim za wsparcie prac w przygotowanie pomieszczeń i naszej troski o rodzinę i wychowanie dzieci. Polecamy to dzieło i Dobrodziejów Opatrzności Bożej!

PATRZ ODNOŚNIK NA GÓRZE W ZAKŁADCE.

Byłem płatnym mordercą

– tak mówi o sobie dr Anthony Levatino. Lekarz ginekolog, który przeprowadził około 1200 aborcji. Teraz nawołuje kongres USA do ustawy zakazującej usuwania ciąży. Zrobił 1200 aborcji. Teraz żałuje

Doktor Anthony Levatino przedstawił przed kongresem USA szczegółowo cały proces aborcji. Opisał, jak usuwa się

płód z brzucha, a następnie składa się małe ciałko w całość na stole operacyjnym, by sprawdzić, czy zostało usunięty w całości. Przyznał też, że w przeszłości, w latach 70. i 80. XX wieku wykonywał aborcje kobietom nawet w dwudziestym tygodniu ciąży – a więc będącym w piątym miesiącu!

Anthony Levatino inaczej zaczął postrzegać swoją pracę dopiero wtedy, gdy sam rozpoczął starania o dziecko i okazało się, że on i jego żona nie mogą ich mieć. – Za każdym razem zadawałem sobie pytanie, czy któraś z moich pacjentek nie mogłaby oddać nam swojego dziecka – wspomina doktor.

http://www.fakt.pl/tak-wyglada-aborcja-w-drugim-trymestrze-ciazy-opisuje-lekarz-z-usa,artykuly,420636,1.html

http://www.fakt.pl/USA-Anthony-Levatino-zrobil-1200-aborcji,artykuly,213141,1.html