OGŁOSZENIA 26.X.2025
- Dzisiaj kończy się Tydzień Misyjny. Ofiary składane na tacę są przeznaczone na pomoc na Misje.
- U wejścia są wyłożone kartki na wypominki.
- Caritas Diecezji Drohiczyńskiej rozprowadza znicze w cenie 10 zł.
- W sobotę Uroczystość Wszystkich Świętych. Msza Święte tego dnia o godzinie 8.30.
- W Dzień zaduszny – w porządku niedzielnym o 8.30 i 12.oo. Przed każdą Mszą św. czytanie wypominek.
- W dniach od 01 – 08 listopada za pobożne nawiedzenie cmentarza grzebalnego można uzyskać odpust zupełny, który można ofiarować za jednego zmarłego pod zwykłymi warunkami: stan łaski uświęcającej, Komunia Św. modlitwa w intencji Ojca Świętego. Msza Św. na cmentarzu obsługiwanym przez parafię Miłosierdzia Bożego przy ulicy Wojska Polskiego 1 i 2 listopada o godz.10.00.
- Bóg zapłać za wszelkie ofiary na rzecz kościoła i parafii złożone w minionym tygodniu. Nastąpiła awaria doprowadzenia ciepła od kotłowni do kościoła. 10 lat i skorodowała rura ciepłownicza. Na jutro potrzebna pomoc w rozkopaniu kanału i położymy już rurę preizolowaną Pex duo. Droga ale już gwarantująca przetrwanie na lata. Poszukujemy też hydraulika do montażu jej.
- Współorganizator „ I Marszu dla Życia i Rodziny w Biesku Podlaskim” zaprasza środa 29.10.2025r. na godz. 19.oo na spotkanie w Bielskim Domu Kultury z mec. Jerzym Kwaśniewskim, Prezesem Instytutu Ordo Iuris i Centrum Życia i Rodziny z Warszawy.